2018

Tüm hakları Falcon Yapım'a aittir.

Design By Harun Yusuf Şahin

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Gri Heyecan Simge

Hikayemiz

2012 yılında Harun Yusuf Şahin tarafından oluşturulmuştur. İnternet ortamında projelerini sergileyen bağımsız yapımdır.

Başlarda forum kullanıcılarına yönelik arayüz tasarımı ve interaktif etkinlikler sunarken, günümüzde oyun, kısa film, görsel sanatlar ve çeşitli alanlarda tasarımlar yapan bir yapım haline gelmiştir.

Sosyal medya gücünden faydalanan ve interneti ofisi haline getiren Falcon Yapım, bu sayede çeşitli projelerde birçok genç tasarımcıyı projelere dahil etmiş ve onları

potansiyel keşfine çıkarmıştır. Bağımsız olarak tasarımlarını yapmakta ve çeşitli platformlarda insanlara sunmaktadır.

Türkiye'nin en çok beğenilen Türk yapımı oyunun yapımcısıdır (Now I Am There)

Projelerini geliştirme aşamasında hedef kitlenin fikirlerini ve yorumlarını sürekli olarak alıp değerlendirdiği için son derece başarılı yapımlar ortaya koymaktadır. Süreçle birlikte git gide büyümektedir. 

Bağımsız Yapımcılık Nedir?

Klasik şirket ve yapımcılık anlayışına sahip olmayan ve fiziki olarak şirket denilemeyecek bir oluşumdur. Çoğu zaman gönüllülük esasına dayanır. En yoğun hedefi farkındalık yaratmaktır.

Bazı yasalardan muaf sayılır ve maddi unsurlar her zaman geri planda tutulur. Sosyal medyanın ve internetin gücünden faydalanarak kullanıcıların istekleri analiz edilir ve projeler bu doğrultuda gerçekleştirilir. Kullanıcı ile iç içedir; projeler ve tasarımlar kullanıcılar içindir,  mükemmel bir proje ancak kullanıcı fikirlerinin ciddiye alınmasıyla oluşturulabilir.

Falcon Yapım bu alanda git gide adını duyurmaktadır. 

Özellikle Steam geliştirici platformunda yüzlerce takipçisiyle sürekli olarak fikir alışverişi içindedir.

Yaptığı projelerle, bağımsız yapımcılığı Türkiye'de iyi bir şekilde temsil etmektedir. 

Takım

Harun Yusuf Şahin

Kurucu, Tasarımcı, Yönetmen

1999 yılında Didimde doğdu. 2017 yılında üniversiteye başladı. Şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesinde    -İletişim Tasarımı ve Yönetimi,  -Web Tasarımı ve Kodlama lisanslarını sürdürmektedir.

Küçük yaşlarda tasarım yapmaya başladım, paint te başlayan bu yolculuğumda zamanla kendimi geliştirdim ve ilerde yapmak istediğim mesleği keşfettim. 

Grafik, oyun, ses, video, robot tasarımlarıyla ilgileniyorum. Dslr kamera ile kısa filmler çekiyor, ardunio bileşenleriyle başlangıç robotları yapmaktan hoşlanıyorum. Sinematografi ile yoğun bir şekilde ilgileniyorum.